Розклад групи Іна36 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок11:50 - 13:10по чисельнику55Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаЯрошко Наталія Сергіївна
13:30 - 14:50по чисельнику434Стилістика англійської мови (другий потік)лекціяБернар Глорія Богданівна
по знаменнику55Стилістика англійської мови (другий потік)практичнаАвраменко Світлана Ридівна
15:05 - 16:25по чисельнику433Лексикологія другої іноземної мови (англійська філологія)практичнаЦимбалістий Ігор Юліанович
по знаменникуОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
16:40 - 18:00щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
Вівторок11:50 - 13:10по чисельнику405Національна англійська літературалекціяЯремчук Вікторія Володимирівна
по знаменнику404Національна англійська літературапрактичнаЯремчук Вікторія Володимирівна
Середа09:30 - 10:50щотижняФізичне виховання (англійська філологія)практична
11:50 - 13:10щотижня55Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаЯрошко Наталія Сергіївна
13:30 - 14:50по знаменнику407Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаЯрошко Наталія Сергіївна
Четвер08:30 - 09:50по чисельнику408Українська мова за професійним спрямуванням (перший потік)практичнаМацюк Галина
13:30 - 14:50по чисельнику407Теорфонетика англійської мовипрактичнаХоміченко Віра Вікторівна
по знаменнику433Історія англійського роману Нового часулекціяБандровська Ольга Трохимівна
16:40 - 18:00щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
18:10 - 19:30по чисельникуОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
П'ятниця13:30 - 14:50щотижня114, 405, 406, 410, 433, 434Етнографія (другий потік)лекція
15:05 - 16:25щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
16:40 - 18:00щотижня402Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаЯрошко Наталія Сергіївна