Новий проєкт кафедри французької та іспанської філологій

14.07.2024 | 17:42

Незважаючи на складний період у житті нашої країни, викладачі нашої кафедри продовжують працювати над встановленням та посиленням зв’язків з іншими університетами та над просуванням нових цікавих проєктів.  Команда викладачів-науковців кафедри французької та іспанської філології, завідувачка кафедри доц. Зоряна Піскозуб, доц. Наталя Демчук, к.ф.н.,ас. Олена Писаревська, ас. Наталія Миколаєвич-Джуман, ас.Наталія Кузик, взяла участь у черговому зум-засіданні, присвяченому старту нового проекту «Аналіз профілю франкомовного студента з метою вдосконалення практики викладання французької мови в країнах Центральної та Східної Європи (румунсько-україно-грузинський контекст), запропонований в рамках конкурсу AUF-ECO 2024 – Підтримка франкомовних наукових досліджень у Центральній та Східній Європі – RESCI-ECO, у партнерстві з членами консорціуму: Університетом м. Крайової (Румунія) – ініціатором проекту, Університетом «Штефан чел Маре» м. Сучави (Румунія), Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія). Проект здійснюється за всебічної підтримки Агенції університетської Франкофонії (AUF @ ♥️ Agence Universitaire de la Francophonie ♥️) задля підтримки дослідницької діяльності викладачів шляхом створення консорціуму міжуніверситетської співпраці. Висловлюємо впевненість, що проєкт буде цікавим і результативним та, безперечно, матиме своє практичне застосування у роботі із студентами.