Захист педагогічної практики студентів групи Іні – 41с

11.05.2020 | 12:19

У четвер 7 травня 2020 року на кафедрі французької філології відбувся онлайн-захист (платформа Zoom) педагогічної практики ОП «Іспанська мова та література». Практику студенти проходили у школі НВК «Софія» з 09 лютого по 09 березня 2020 року, що допомогло студентам-практикантам спробувати себе у професії вчителя й наставника. Також практика дала змогу студентам ознайомитися із підготовкою документації, необхідної для підготовки і проведення уроків.

Під час захисту практики, студентки розповіли про свої враження від роботи з учнями різного віку і різного рівня знань з іспанської мови, підготували короткі доповіді про проведені відкриті уроки і виховні заходи. Згідно з відгуків вчителів-методистів школи, практиканти в повному обсязі відпрацювали заняття, використовували наочний матеріал, підшукували цікаві інтернет-ресурси для урізноманітнення роботи учнів на уроках тощо. Студентки-практики ґрунтовно відповідали на запитання викладачів присутніх на захисті і створили позитивне враження, що відобразилося на оцінках їхньої педагогічної практики.