Рудакевич Юлія Ігорівна

Наукові інтереси

 

• стилістика
• стратегії очуження та одомашнення перекладів
• переклад художньої літератури
• редагування перекладів
• лексикологія

рецепція української літератури в англомовному світі

Публікації

Навчальний посібник:

Ukraine an International Organizations = Україна та міжнародні організації / М.М. Ольхович-Новосадюк,Ю.І. Рудакевич: навч.посібник/Львів : Львівський національний університет імені І. Франка, 2011.-120с.

Біографія

Народилася 8 травня 1981 року.

З вересня 1987 року до липня 1996 року навчалась у середній загальноосвітній школі № 11 м. Червонограда, де одержала атестат про середню освіту з відзнакою.

У липні 1996 року вступила до Львівського державного училища ім. Людкевича на фортепіанне відділення. В 2000 році отримала диплом Львівського державного училища ім. Людкевича   про середню спеціальну освіту з відзнакою.

У липні 2000 року вступила до Львівського національного університету ім. Івана Франка на факультет іноземних мов. В 2004 році отримала диплом Львівського національного університету ім. Івана Франка про базову вищу освіту за напрямом підготовки «Філологія» та здобула кваліфікацію бакалавра філології. У 2005 отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію магістра .

З лютого 2004 до вересня 2005 працювала перекладачем у ТЗоВ ” Мізол-Захід”

З вересня  2005 року до липня 2010 працювала на посаді асистента кафедри іноземних  мов  у Львівському національному університеті ім.І.Франка на факультеті міжнародних відносин.

З вересня 2010 і досі працюю викладачем англійською мови у мовній школі “D’Elite School”

З листопада 2016 року і досі працюю перекладачем у компанії ” ХРТ – Текстиль”.

З березня 2016 року прийнята на посаду асистента  на кафедру перекладознавства та контрастивної лінгвістики ім. Г. П. Кочура Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Нагороди

Грамота за третє місце навчального посібника ” Ukraine and International Organizations” у конкурсі ” Найкращий начальний посібник гуманітарного напряму 2011-2012 навчального року”

Розклад