04.04.2023 р. розпочалося всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Студентоцентрований горизонт філологічної освіти: здобутки і перспективи»

05.04.2023 | 18:32
04 квітня 2023 року розпочалося всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації “Студентоцентрований горизонт філологічної освіти: здобутки і перспективи” , організаторами якого є Львівський національний університет імені Івана Франка та Центр українсько-європейського наукового співробітництва. Спікером першого наукового заходу був Любомир Адамович Бораковський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, в. о. декана факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.
Детально: