18.03.2023 р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса

21.03.2023 | 10:46

18 березня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса. Цього року в конкурсі взяли участь 50 учасників з усіх регіонів України.

Від Львівського національного університету імені Івана Франка участь узяла аспірантка кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Анна Свередюк (науковий керівник – професор О. В. Дзера). Кафедра світової літератури вітає Анну з третім місцем у конкурсі!

Членом журі конкурсу вже традиційно була професор кафедри світової літератури О. Т. Бандровська, яка відзначила, що попри важкі і трагічні події російсько-української війни наша молодь, конкурсанти продемонстрували високий рівень досліджень, креативність і силу духу.

Всеукраїнський Шекспірівський конкурс імені Віталія Кейса цього року – дванадцятий! Кафедра світової літератури запрошує студентів готуватися до наступного конкурсу і перемагати в ньому!