Cтуденти-журналісти, які вивчають французьку, запрошують до нових відкриттів!

17.04.2024 | 02:07

Вивчення французької мови – це не лише наполеглива праця в аудиторіях і вдома, це також прогулянки поза парами, які відкривають студентам нові цікаві знання та досвід. Саме так вчинили студенти першого курсу факультету журналістика нашого університету (спеціальності 061 «Журналістика») , які вивчають французьку мову. Студенти не тільки відкривали для себе чарівні куточки Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, а й 8 квітня відвідали прихисток для покинутих тварин. Клітки з покаліченими сороками і воронами, лелеки з переламаними крилами, лисиці, лебеді (на превеликий жаль, не такі красиві як у Стрийському парку), соколи та багато інших тварин вижили завдяки любові, опіці та відданій праці небайдужих. Особливо вразили приміщення із собаками. Великі та маленькі, ласкаві, чи не дуже веселим гавкотом та рейвахом, а іноді й оскалом зустрічають відвідувачів. Проте насправді, вони добрі, бо війна їх теж торкнулася і доля багатьох з них є сумною. Студенти-журналісти разом з їх викладачкою, доценткою кафедри французької та іспанської філологій Наталією Демчук запросили двох із них на спільну прогулянку. Шторму та Сімі дуже сподобалася прогулянка, яка була дружньою, привітною й невимушеною. Справжня дружба не продається! – таким є слоган Домівки врятованих тварин (по вул. Довбуша, 24): Не купуй, прихисти, адже справжня дружба не продається!