Дні Григорія Кочура у Львівському університеті

20.11.2019 | 20:15
19-20 листопада кафедра перекладознавства та контрастивної лінгвістики ім. Г. Кочура відзначила дні Г. Кочура у Львівському університеті. 19 листопада о 14:00 відбувся захід на тему “Непрочитані сторінки життя Кочура”, повністю організований студентами 2-го курсу кафедри перекладознавства та контрастивної лінгвістики ім. Г. Кочура . Глядачі мали нагоду поринути у світ творчості видатного українського перекладача, студенти другого курсу продекламували поезії Верлене, Гете, Волькера, Е.Дікінсон та інших у перекладах Г.Кочура, демонструючи приналежність до літератури певної країни за допомогою інтерактивної карти світу, надзвичайно здивували присутніх неймовірним виконанням сцени із усім відомого “Гамлета”.
20го листопада святкування продовжив креативний Mindgame на тему перекладів серед студентів факультету іноземних мов, який організували студентка 6-го курсу кафедри перекладознавства Б. Синякевич та студентка 2-го курсу кафедри У. Дрогомирецька. Захід об’єднав студентів 4 кафедр факультету іноземних мов – кафедри перекладознавства, французької, німецької та англійської філології та зібрав 12 команд у інтелектуальному змаганні. Переможці отримали красиві пам’ятні подарунки від Профкому університету.