До уваги студентів платної форми навчання 2, 3 та 4 курсів ОС Бакалавр!

14.10.2022 | 12:15

Прохання до 21.00 год. 15 жовтня повідомити у деканат, якщо Ви належите до однієї із перелічених пільгових категорій:

1) Діти (особи з їх числа у віці до 23 років) загиблих (померлих) осіб, зазначених у статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (категорія 1).

2) Особи, визнані учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (категорія 2).

3) Діти (особи з їх числа у віці до 23 років) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (категорія 3).

Інформацію разом із фотокопіями підтверджувальних документів прохання надсилати на адресу відповідальної особи, Марії Степанівни Слабик, mariia.slabyk@lnu.edu.ua

У темі листа зазначати “Інформація_пільгова категорія”, у листі прохання подавати Прізвище, ім’я по батькові, спеціальність, освітня програма, курс та пільгову категорію. Бажано додатково зазначати академічну групу.

деканат факультету іноземних мов