Друга мультидисциплінарна студентська наукова конференція з французької мови

13.05.2024 | 23:25

Цікавою науковою подією в рамках Фестивалю науки у нашому університеті завершився ще один навчальний тиждень на кафедрі французької та іспанської філологій. 10 травня у конференц залі факультету іноземних мов в доброзичливій і товариській атмосфері відбулася Друга мультидисциплінарна студентська наукова конференція з французької мови. Завідувачка кафедри – доцент Зоряна Піскозуб, звернулася до присутніх з вітальним словом, щиро привітавши студентів різних факультетів, які вивчають французьку мову. Серед іншого йшлося і про можливі стажування студентів неспеціальних факультетів у Францію. Студенти із юридичного, історичного, філологічного, філософського факультетів цікаво, з французьким шармом представили учасникам конференції свої наукові доробки у формі творчих мультимедійних презентацій. Вміло та доброзичливо модерувала зустріч ас. Миколаєвич –Джуман Н.Б.
Викладачі та студенти мали чудово нагоду дистанційно прогулятися історичним центром Львова, помилуватися чудовими скульптурами площі Ринок, випити кави у Копальні кави та відкрити для себе цікавинки Італійського дворика (студенти1 курсу історичного факультету). Ми віддали шану минулому , відвідавши Личаківський цвинтар (2 курс історичний факультет). Увагу учасників конференції привернули такі історичні постаті як Наполеон і Жанна д’Арк (2 курс філософський факультет). Дослідили особливості вивчення французької мови у порівнянні з українською та слова французького походження у чеській мові (1 курс філологічного факультету). Наскрізною темою всіх доповідей стала тема війни, як от, специфіка Будапештського меморандуму (2 юридичний) та проблеми повернення Скіфських артефактів в Україну (2 філософський). І, звичайно ж, не могли оминути тему стресу, який ми всі відчуваємо в такий трагічний період нашої історії (2 філософський). І як боротися зі стресом? Відповідь однозначна – донатити, бо завдяки нашим воїнам Світла ми маємо можливість жити, працювати, творити.