Екскурсія студентів 1 курсу французької філології до палацу Лозинського

09.05.2024 | 23:50

Студентське життя є цікавим і різноманітним, в ньому переплітаються навчання, відпочинок, ну і ,звичайно, інтелектуальний розвиток. 8 травня студенти 1 курсу французької філології спочатку працювали над вивченням всіх тонкощів французької мови на парах, а потім відкрили для себе красу та велич палацу Лозинського, більше нам відомому як Львівська національна галерея мистецтв. Ми дізналися як цей палац став національною галереєю, звідки та завдяки яким меценатам з’явилися чудові колекції. Зацікавлення студентів викликали факти про Наполеона І, про стиль ампір в архітектурі і мистецтві Франції, а також познайомилися з творами зі збірки Галереї першої третини ХІХ століття. За цікаву лекцію дякуємо лектору (екскурсоводу) п. Наталії Мужик. Обіцяємо повернутися, коли найцінніші шедеври нашої Галереї повернуться з вимушеної «евакуації». Віримо, що це станеться якнайшвидше. Віримо і дякуємо нашим ЗСУ за цей день, за нові знання, за нові враження!