ІІІ етап Всеукраїнської учнівської Олімпіади з французької та іспанської мов

17.02.2020 | 21:45

15 лютого 2020 року у Львівському національному Університеті імені Івана Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської Олімпіади з французької та іспанської мов. Зоряна Теодорівна Піскозуб, в.о. завідувача кафедри французької філології та доцент кафедри  Ігор Юліанович Цимбалістий привітали юних знавців іноземних мов з їх досягненнями та ознайомили з умовами та перевагами навчання в Університеті. Олімпіада пройшла на високому рівні, в гідній конкуренції та з позитивними результатами. Організаторами даної події були  Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна державна адміністрація, Департамент освіти і науки ЛОДА, ЛОІППО та Львівський національний Університет імені Івана Франка. Вітаємо переможців та бажаємо подальших звершень!

Результати Олімпіади за посиланням http://loippo.lviv.ua/zahody/olimpiad/olimp20/etap1/.

Наказ про проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад