III етап Всеукраїнської олімпіади з французької та іспанської мов

11.02.2024 | 17:51

Перша декада лютого для нашої кафедри, як і для багатьох інших, це підготовка до навчання та початок 2 семестру. А ще багатолітня традиція проведення III етапу Всеукраїнської олімпіади з французької та іспанської мов. Минулі роки через ковідну безпеку, а згодом через агресію болотяного сусіда олімпіада проводилася в дещо зміненому форматі. Цьогоріч, 10 лютого  ми радо приймали на факультеті знавців та поціновувачів французької та іспанської мов. Коридори нашого факультету в суботній ранок ожили від різноголосся мов. Радіємо разом з вчителями, що ні дощова погода, ані воєнний стан не зупинили  наших учасників і вони все зробили, щоб показати свої знання, спробувати свої сили та загартуватися у черговому випробуванні.
Безмежна дяка та шана нашим Воїнам Світла за можливість жити повноцінним життям і працювати!