ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

14.02.2024 | 15:41

10 лютого 2024 року на факультеті іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. До проведення конкурсу долучились працівники кафедри німецької філології й кафедри міжкультурної комунікації та перекладу. У складі журі працювали доц. Шаряк Оксана, доц. Бєлозьорова Юлія, доц. Захаров Юрій, ас. Фещук Наталія, ас. Димчевська Наталія, ас. Пелікан Мар’яна, ас. Качак Христина, асп. Азаров Дмитро, доц. Смеречинська Оксана, ас. Шпирковська Оксана. Оргкомітет конкурсу очолила пані Савчук Ірина Григорівна (Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти).
Учасники обласної олімпіади виконували завдання з двох видів мовленнєвої діяльності – читання й написання творчої роботи. За підсумками змагань переможцями стали Нагорняк Христина, учениця 9 класу Бродівської школи №2, Сидор Маркіян, учень 10 класу ліцею імені Василя Симоненка м. Львова та Ковальчук Олена, учениця 11 класу Бродівської гімназії імені Івана Труша.
На запрошення учителя Червоненської школи пана Романа Припіна на захід завітали також волонтери з німецького міста Шьонінген, що є побратимом м. Золочева, п. Вінтер й п. Шьонвальд. Вони привезли чергову допомогу нашим воїнам та лікарням. Тож учасники конкурсу мали змогу почерпнути цікавий досвід спілкування з небайдужими носіями мови, що сприяло пожвавленню навчальної мотивації. Вітаємо усіх учасників олімпіади та бажаємо подальших успіхів!