Інструктаж перед перекладацькою практикою студентів французької та іспанської філологій

25.01.2024 | 22:57

Незважаючи на те, що навчання в другому семестрі починається 9 лютого, студенти нашої кафедри наполегливо працюють, виконуючи завдання, які їм дали викладачі на канікули. А от студенти 4 курсу вже набралися сил і готові працювати на повну силу, оскільки від завтра, 26 лютого, в них розпочинається перекладацька практика і вони матимуть змогу застосувати в житті свої знання, набуті під час навчання. Саме тому, сьогодні студенти французької та іспанської філологій зібралися на інструктаж перед практикою. Завідувачка кафедри, доцент Зоряна Піскозуб представила ґрунтовний аналіз основних переваг перекладацької практики, зупинилася на вимогах та необхідних складових практики для її проходження, а згодом і для успішного захисту та отримання найвищого балу диференційованого заліку. Бажаємо нашим студентам отримати нові цікаві знання, успішно спробувати себе в ролі перекладача, щоб після закінчення бакалаврату після 2 семестру впевнено почувати себе на ринку праці.