Інтерактивна лекція “Civilización y cultura españolas” Аквіліе Шіменіене (Akvilė Šimėnienė)

12.04.2024 | 11:27
10 квітня Аквіліе Шіменіене (Akvilė Šimėnienė), фахівець з дидактики Монтессорі, іспанської мови, культури, інтертекстуальности, перекладач наукової літератури і викладач університету Міколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва) дала студентам, які вивчають іспанську як першу та другу іноземну мову,  інтерактивну лекцію “Civilización y cultura españolas”.
Запрошена лекторка створила невимушену атмосферу і поділилася корисними ресурсами і власним досвідом вивчення іспанської культури, а студенти і викладачі – поділилися своїми історіями і враженнями про відому їм Іспанію.
Так, студенти-філологи здобули інструменти доступу до найактуальніших подій Іспанії.