Конференція “DLL – Вчимося навчати німецької”

10.06.2022 | 23:31

Сьогодні, 10.06.2022 в онлайн-форматі відбулася конференція представників та представниць університетів, що беруть участь в імплементації міжнародної програми “DLL – Вчимося навчати німецької” за сприяння Goethe-Institut Ukraine. Тепер у нашій дружній DLL-родині вже 16 університетів!

Щиро дякуємо керівниці мовного відділу Katharina Buck, референтці відділу педагогічної кооперації Tatiana Pavlova, координаторці проектів Svitlana Balashova та експертці Christiane Bolte-Costabiei за цікаві доповіді, чудову модерацію, позитивну та дружню атмосферу!!

DLL-представниці проекту від Кафедра німецької філології ЛНУ ім. Івана Франка, зокрема Nataliya Petrashchuk, Julija Mykytyuk та Мар’яна Яремко сердечно дякують за плідну співпрацю, можливість постійного самовдосконалення та за змогу навчати інших за найновішими сучасними методиками в рамках цього чудового проекту!