Конкурс серед школярів ліцею “Інтелект” -“Чому я вивчаю французьку?”

13.04.2023 | 17:30

Під час педагогічної практики в ліцеї «Інтелект» нашим студентам було дуже цікаво дізнатися, чому учні вивчають французьку. Саме тому ми оголосили конкурс на тему « Pourquoi j’apprends le français ? » . Мотивація різна, але в кожній роботі учні пишуть про вишуканість та шарм, мелодійність та елегантність, про багатство французької мови та чудові можливості її застосування в майбутньому.
Роздуми учня 11-А класу Петришина Владислава (вчитель Гошко Лілія Євгенівна) привернули увагу журі у складі якого були вчителі та викладачі кафедри французької та іспанської філологій. Нехай ці нагороди будуть стимулом для розвитку , а знання фрацузької відкриють ще більші горизонти! Успіхів у навчанні, Владиславе!