Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук

20.02.2020 | 11:03

14 лютого 2020 року на кафедрі французької філології відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук. Вітаємо переможців з їх досягненнями. Висловлюємо подяку вчителям  за керівництво дослідницькими проектами, а журі конкурсу за об’єктивне суддівство та створення доброзичливої атмосфери під час захисту.

1 місце – Шкраба Яна Андріївна, , уч.10 А класу НВК «Школа-садок «Софія» м. Львова «Функціонування  англіцизмів  в сучасній іспанській мові», науковий керівник Голубович Мирослава Григорівна

3 місце – Біланюк Тетяна Володимирівна, , уч.10 А класу НВК «Школа-садок «Софія» м. Львова «Різновиди сленгу в сучасній іспанській мові», науковий керівник Голубович Мирослава Григорівна

Диплом за участь – Маленчак Христина, уч. 9 А класу НВК «Школа-садок «Софія» м. Львова «Особливості сучасної іспанської спортивної лексики»,  науковий керівник Тріль Галина Богданівна.

Бажаємо нових звершень та перемог!