Лекція професорки Люблінського католицького університету Івана Павла II пані Дороти Сліви

08.12.2023 | 01:12

7 грудня 2023 року студенти 3 курсу відділення французької філології мали гарну нагоду взяти участь у лекції професорки Люблінського католицького університету Івана Павла II пані Дороти Сліви. Викладачі кафедри теж не оминули такої нагоди, оскільки наукові інтереси пані професорки, які охоплюють, серед іншого, проблеми словотворення в деномінативному та когнітивному підходах, семантичні проблеми мови загальної та спеціальної мови, застосування результатів лінгвістичних досліджень в термінології та перекладі та інші, є цікавими та перегукуються із темами наукових досліджень кафедри. Запрошена лекторка запропонувала авдиторії розміркувати разом над темою  «Proposition de méthode d’analyse des corpus bilingues comparables selon les prédicats polonais, français (et ukrainiens)». Щиро дякуємо професорці Дороті Сліві за цікаво представлений матеріал, який спонукав до дискусії та  надіємося, що попереду ще багато цікавих наукових зустрічей.