Лекція викладачки Університету Екстремадури Пілар Монтеро Куріель на тему «La expresión del español en el mundo”

17.05.2023 | 20:48

16 травня, в рамках Фестивалю Науки у Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладачі та студенти іспаністи кафедри французької та іспанської філологій мали змогу послухати лекцію викладачки кафедри іспанської філології та загальної лінгвістики факультету філософії та словесності Університету Екстремадури Пілар Монтеро Куріель на тему «La expresión del español en el mundo”.
Під час лекції, доповідачка розповіла про шляхи становлення іспанської мови на американському континенті, лексичні запозичення та фонетичні відмінності. Особливу увагу під час обговорення приділили мовному феномену під назвою Spanglish.
Дуже дякуємо за цікаву, детальну та інформативну лекцію і сподіваємося на нові зустрічі та плідну співпрацю між нашими університетами.