Лінгвістичне стажування  у Cavilam – стипендія від уряду Франції !

12.09.2023 | 12:43

Підвищення професійного рівня викладачів кафедри французької та іспанської філологій є одним із надважливих завдань. Молоді викладачі теж ставлять перед собою високі цілі і впевнено крокують до них. У серпні 2023 року асистентка нашої кафедри відділення французької філології Кузик Наталя Юріївна отримала стипендію від уряду Франції для проходження лінгвістичного стажування  у Cavilam, одній з найкращих французьких мовних шкіл, що знаходиться у місті Віші (Vichy). Цей приватний вищий навчальний заклад був  заснований у 1964 році муніципалітетом Віші і університетами Клермон-Феррана. Заклад приєднався до міжнародної мережі Alliance Française у 2012 році.

Разом з колегами з усієї України та світу Кузик Наталя упродовж трьох тижнів мала змогу вдосконалити свої мовні навички та поповнити арсенал методів і прийомів викладання французької мови як іноземної. Варто зазначити, що окрім більше 120 годин навчання, Кузик Наталя мала змогу зануритися у французьку культуру та відкрити для себе чимало історичних  місць регіону  Овернь-Рона-Альпи. Разом з колегами наша викладач вчилася створювати подкасти на заняттях французької, використовувати твори художньої літератури для розвитку творчості та креативного мислення студентів. Викладання французької мови за професійним спрямуванням та впровадження позитивної педагогіки упродовж навчального процесу також були важливими елементами програми стажування. Бажаємо Наталі Юріївні якнайшвидше впровадити в життя набуті знання і та ділитися своїм досвідом із нашими студентами і, звичайно, із своїми колегами.