Майстерка «Методична сієста» для вчителів іспанської мови

13.10.2023 | 22:10

12 жовтня у день святкування Día de Hispanidad, на базі Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи 3 була проведена майстерка «Методична сієста» для вчителів іспанської мови.Однією  із доповідачок була асистентка кафедри французької та іспанської філологій, викладач іспанської мови Оксана Кушнір. Тема DELE Escolar була надзвичайно цікавою для присутніх, адже цей іспит розроблений для учнів шкіл віком 11-18 років. Учасники майстерки ознайомилися із загальними засадами, структурою і особливостями іспиту, опрацювали типи завдань на практиці та спробували себе у ролі екзаменаторів усної частини.
Велике дякую  Галина Тріль за організацію та запрошення. Сподіваємося на нові зустрічі, які покликані на практичний обмін серед освітян та підтримку іспанської мови у Львові.