Міждисциплінарний семінар-колоквіум « Le passé qui ne veut pas passer : la propagande au croisement de regards multiples », Франція

17.06.2023 | 17:00

12-13 червня 2023 р. доценти кафедри Зоряна Піскозуб та Ганна Кость мали приємність бути запрошеними на міждисциплінарний семінар-колоквіум « Le passé qui ne veut pas passer : la propagande au croisement de regards multiples », організований Інститутом дослідження європейських мов і літератур (університет От-Альзас м. Мюлюз, Франція), членкинею якого є доцентка кафедри Г. Кость. Відповідно до теми колоквіуму були виголошені надзвичайно цікаві доповіді. Особливий інтерес учасників викликало питання вираження пропаганди в музиці, проаналізоване композитором П’єром Тілюа, та проблема ефективності пропаганди, її символізму, маніпулятивності, створення міфів, впливу на сприйняття інформації (з особливим акцентом на події в Україні), представлена професором Університету Сорбонна Франсісом Єшем.