Міжкультурні семінари з німецькими студентами

25.05.2023 | 09:39
Кафедра міжкультурної комунікації та перекладу започаткувала спільні міжкультурні семінари з німецькими студентами. Їхня мета – розповісти про студентське життя в Україні під час російської військової агресії, що нас турбує і якої допомоги ми потребуємо, а також довідатись, як живеться німецьким студентам, налагодити особисті контакти, сприяти формуванню позитивного образу України за її межами. Ну, і, звичайно, вивчати мову разом з її носіями.
Семінар 25.04, 17.15 зі студентами та проф. Юлією Обертрайс університету Фрідріха-Александера у м. Ерланген/Нюрнберг „Студентське жіття під час війни. Роль Німеччини в актуальній війні“
Семінар 04.05, 09.00 зі студентами та проф. Ульріхом Ортом університету Крістіана Альбрехта у м. Кіль „Культура як риса споживача та маркетингова релевантність“
Семінар 09.05, 17.15 зі студентами та проф. Юлією Обертрайс університету Фрідріха-Александера у м. Ерланген/Нюрнберг „17 століття: козаччина“
Семінар 22.05, 12.00 зі студентами та проф. Клаусом фон Гойзінґером університету в м. Кельні „Навчання під час війни”