Міжвузівський науковий семінар приурочений до Всесвітнього дня  грецької мови

15.02.2023 | 07:25

23 лютого відбувся міжвузівський науковий семінар (Київ, Львів, Одеса) приурочений до Всесвітнього дня  грецької мови, який греки відзначають  9 лютого. Тема семінара: «Діалоги про Кавафіса». Нині К. Кавафіс за кількістю перекладів зрівнявся з найбільш перекладеним українською мовою новогрецьким літератором 20 ст., Нікосом Казандзакісом. Комуніканти: перекладачі К. Кавафіса Назар Ващишин (випускник  кафедри класичної філології ЛНУ імені Івана Франка) та Андрій Савенко (доц. кафедри  загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики, директор Центру елліністичних студій  та грецької культури імені Андрія Білецького Київського національного університету імені Тараса Шевченка). У роботі семінару взяли участь доценти кафедри класичної філології Глущенко Л. М., Домбровський М. Б., Куйбіда Х. І. та асист. Мокрівська М. Т.