Міжвузівський науковий семінар «Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи»

13.03.2024 | 14:52

8.03 відбувся Міжвузівський науковий семінар з міжнародною участю «Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи», який організувала кафедра грецької філології Маріупольського державного університету. На засіданні з доповіддю «Сучасний кіпрський діалект: характерні риси та тенденції розвитку» виступила знана професорка Відкритого університету Кіпру Ставрула Циплаку. У роботі семінару, який проходив в форматі  онлайн, взяли участь викладачі Маріупольського державного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Одеського національного університету імені  І. І. Мечнікова. В науковій дискусії взяли участь грецисти кафедри класичної філології доценти Глущенко Л.  М., Куйбіда Х. І.  та асистент  Мокрівська М. Т. На квітневе засідання семінару запланована доповідь доц. Куйбіди Х. І.