Мовна розминка у Французькому Просторі Анни Глинської

27.02.2024 | 21:57

У понеділок 26 лютого, студенти 2 курсу французької філології розпочали новий день і новий тиждень з мовної розминки, оскільки з самого ранку, ще до пар завітали у Французький Простір Анни Глинської, щоб поспілкуватися з носієм мови. Студенти радо спілкувалися з monsieur Edouard у невимушеній та приємній обстановці, уважно слухали його розповіді, а згодом розповідали про себе, намагаючись якнайкраще показати себе, поборовши боязнь спілкування з носієм мови.  Студенти залишилися задоволеними  цією зустріччю, отримали гарний заряд французько-української бадьорості та сонячними, майже весняними вуличками попрямували до університету, бо ж попереду ще три пари французької мови!  Попереду також нові плани, нові зустрічі, все, що дасть змогу нашим студентам рости, розвиватися, навчатися, щоб стати інтелігентними ерудованими особистостями, які вільно володітимуть французькою мовою. За наші плани, за можливість жити і працювати ми уклінно дякуємо нашим воїнам Світла, які нас боронять щомиті.