На базі кафедри стартує цифровий проект “Learnopolis”

19.01.2020 | 22:01

Яким має бути навчальний процес у ХХІ столітті?
Як за допомогою цифрових інструментів зробити його цікавішим, різноманітнішим і динамічнішим?
Якими цифровими навичками має володіти випускник сучасного ВНЗ, щоб бути конкурентоздатним на сучасному ринку праці?

На всі ці питання намагається дати відповіді проект „Learnopolis“ – спільна ініціатива Львівського національного університету імені Івана Франка та Байройтського університету (Німеччина), яку реалізовуватимуть кафедра міжкультурної комунікації та перекладу і Центр підвищення кваліфікації викладачів.

Створення концепції цифрового навчання і навчальної програми з цифровими компонентами, курси, тренінги, воркшопи, обмін досвідом, марафон ідей і безліч інших заходів – долучайтеся до нас і не пропускайте жодної з можливостей удосконалити власні цифрові навички.
Реалізація проекту відбувається в рамках програми „Творімо цифрове майбутнє разом“ Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти і науки ФРН.

Сайт проекту: https://learnopolis.net/