Науковий семінар кафедри класичної філології

11.06.2024 | 10:44

4 червня відбулось чергове засідання Міжвузівського наукового семінару з міжнародною участю «Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи». У роботі семінару, який проходив в форматі  онлайн, взяли участь викладачі Маріупольського державного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Одеського національного університету імені  І. І. Мечнікова. На засіданні з доповіддю “Мовна політика у вищій освіті: мовні практики, національні настанови, інтернаціоналізація” виступила знана професорка Кіпрського університету Марілена Каріолему.  В науковій дискусії взяли участь викладачі  кафедри класичної філології доценти Глущенко Л.  М. та Куйбіда Х. І.  Серед слухачів семінару були також  студенти відділу класичної філології ЛНУ імені Івана Франка, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалаври»  та «магістр».