Новорічне привітання декана факультету іноземних мов

22.12.2023 | 19:11

Шановні та дорогі колеги, викладачі, студенти, партнери, друзі, наші захисниці та захисники!

Від щирого серця вітаю усіх вас з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком! Цей рік – другий рік повномасштабної війни – виявився таким непростим! Ми втратили на фронті нашого студента В’ячеслава Онищенка, а хтось – своїх когось із рідних та близьких. Ми ховались від сирен, молились, писали гнівні коменти, робили збори, возили допомогу, разом і індивідуально. Ми перекладали і надсилали новини нашим закордонним партнерам, вчили дітей, не спали ночі від перевтоми та нервового збудження. Ми сміялися і плакали, обіймали один одного і тримали за руку, коли біль – фізичний чи духовний – був нестерпним. Ми закохувалися, сперечалися, шукали один-одного без зв’язку, чекали, мріяли, творили, досліджували, списували, вчилися, зубрили, вигадували… Ми пройшли акредитацію шести освітніх програм, а одну відкрили. Ми реалізовували проєкти, літні школи, вигравали гранти, вітали послів, міністрів, стажувалися, малювали стіни, ремонтували сходи… Ми не здалися і ніколи не здаємося! Бо факультет інмов – то любов, а любов непереможна!

З вдячністю кожному та кожній за рік, що минає, і з вірою у рік, що приходить

в. о. декана факультету іноземних мов

Любомир Бораковський