Нових вершин випускникам нашої кафедри!!!

30.06.2023 | 11:47

Завдяки нашим славним Збройним Силам України, завдяки нашим хлопцям, які нам тримають небо, ми змогли закінчити насичений цікавими подіями та наполегливою працею навчальний рік. Вітаємо всіх наших студентів із успішним складанням сесії ! Особливі вітання шлемо студентам 4 курсу відділень французької та іспанської філологій, які завершили своє навчання на бакалавраті ! Шановні наші випускники! Нехай отримані знання слугують вам у житті та дадуть можливість гідно проявити свої найкращі якості, знайти своє місце у суспільстві та прикласти зусиль для відбудови нашої країни! Чекаємо вас у магістратурі.
Ми гордимося нашими студентами, щиро радіємо їхнім успіхам, вболіваємо за них та допомагаємо вирішувати проблеми. І знову не втомлюємося гаряче вітати студентів нашої кафедри – кращих знавців французької та іспанської мов, які були відзначені грамотами Ректора нашого Університету. Щирі вітання студентам французької філології Фанті Віталії (4 курс), Кульчак Вероніці (3 курс), Гарбарчук Златі (2 курс), а також студентам іспанської філології Козловській Ользі (4 курс), Вірстюк Надії (3 курс), Гловацькій Оксані ( 2 курс), яких вітала Вчена рада факультету іноземних мов. Успіхів вам, дорогі наші студенти, сил та міцного здоров’я для підкорення нових вершин та гарних спокійних канікул, сповнених чудовими подіями, цікавими зустрічами та вістками про численні перемоги нашої України!