Обговорення Кодексу академічної доброчесності із студентами кафедри французької та іспанської філологій

22.09.2023 | 11:52

Вересень – це не просто початок осені чи лише початок нового навчального року. Це також чудова нагода для першокурсників познайомитися з новими друзями, зустрітися з однокурсниками для студентів старших курсів, окреслити нові плани та почати втілювати в життя нові задумані кафедральні проєкти для викладачів. І все це є можливим лише завдяки нашим славним захисникам, за що ми їм невпинно дякуємо щомиті. А що ж ми можемо зробити у відповідь ? – Працювати на повну силу, звичайно, донатити, щосили прагнучи перемоги. А ще починати треба з маленького – добре робити свою роботу. Кожному з нас. Саме тому перші тижні вересня наша кафедра присвячує обговоренню Кодексу академічної доброчесності. Зустрічі із студентами, численні запитання-відповіді, обдумування та обговорення, дискусії. Все це дасть змогу нашим студентам впевнено почувати себе під час навчального року та сесії, а викладачам не хвилюватися, що можуть мати місце випадки академічної недоброчесності, бо Praemonitus, praemunitus (попереджений,значить озброєний).