Олімпіада з англійської мови між гуманітарними факультетами

27.02.2020 | 08:52

В УНІВЕРСИТЕТІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ СЕРЕД ГУМАНІТАРНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ

У понеділок, 24 лютого, відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов серед студентів гуманітарних факультетів (юридичний, філологічний, історичний, культури і мистецтва та педагогічної освіти) Університету.

Як повідомляють організатори, в Олімпіаді взяли участь 23 студенти. Учасники виконували три типи завдань – Grammar and Use of English, Listening та Speaking. Всі учасники продемонстрували високе володіння англійською мовою.
Відтак, за результатами усіх виконаних завдань місця переможців отримали:
1 місце – Міклаш Софія Адріанівна, юрд.14 (юридичний факультет),
2 місце – Нечипорук Ярина Володимирівна, юрд.15 (юридичний факультет) та Бределєва Софія Володимирівна юрд-16 (юридичний факультет);
3 місце – Самборська Олександра Олександрівна, жрн-15 (факультет журналістики) та Цікало Назар Володимирович, юрд-15 (юридичний факультет).

Переможців привітала заступник завідувача кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів доцент Anetta Artsyshevska. Вона підкреслила високий рівень англійської мови усіх учасників олімпіади та побажала кожному з них нових звершень і перемог.