Партнерство з гігантом у галузі комп’ютерних технологій для перекладачів – компанією MemoQ.

28.08.2022 | 11:25

Цьогоріч кафедра перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура  налагодила партнерство з гігантом у галузі комп’ютерних технологій для перекладачів – компанією MemoQ, яка забезпечує роботу пам’яті перекладів та глосаріїв, термінологічних баз, машинного перекладу та керування довідковою інформацією в різних середовищах — локально на комп’ютері, із підключенням до віддаленого сервера та в браузері. Програмні продукти компанії дають можливість інтеграції машинного перекладу та постредагування і тепер наші студенти можуть безперешкодно опанувати всі нюанси роботи у середовищі одного з найвідоміших й найпотужніших інструментів автоматизації перекладацьких процесів. Щиро дякуємо партнерам за підтримку наших студентів і сприяння їхньому професійному зростанню!