Педагогічна практика студентів кафедри німецької філології

03.05.2022 | 20:58
Übung macht den Meister.
Якщо хочеш бути майстром своєї справи, вправляйся у ній. Наші студенти-бакалаври 4 курсу успішно пройшли педагогічну практику в трьох спеціалізованих ліцеях Львова (№ 8, 28, ліцей ім. В. Симоненка) та інших шкільних закладах міста і регіону. Запланована на 4 тижні практика була продовжена у зв’язку з початком війни і завершилась наприкінці квітня.
Педагогіка – це покликання, тож студенти мали можливість випробувати свій учительський хист – застосувати фахові знання у викладанні, здобути досвід роботи з учнями, практично і творчо втілювати навчальні ідеї, зіставити свої очікування з реальними ситуаціями. Побувати «по інший бік парти» – пізнавально й бентежно.  Ділячись своїми враженнями на засіданні кафедри німецької філології, помітно, що багато студентів змінили і розширили свій погляд на учительську працю, яка не залишила байдужим, мабуть, нікого. Бо чисті очі дітей і молоді дивляться на вчителів-наставників з довірою і вірою, завзято і допитливо до знань, якими освітлюють шлях у майбутнє.