Педагогічне стажування у Вальядолідському університеті

10.11.2021 | 21:33

Викладачі іспанської мови кафедри французької філології факультету іноземних мов Кушнір Оксана та Маєвська Ольга, пройшли педагогічне стажування у Вальядолідському університеті (Іспанія) з 1 по 5 листопада 2021 року. Цей курс для викладачів іспанської мови як другої іноземної проходив у м. Сеговія і був організований Академією МЕСТЕР, Вальядолідським університетом за підтримки обласної адміністрації Кастилії і Леон.

Навчання мало надзвичайно практичний характер, охоплюючи широкий спектр тем, надаючи особливої ваги викладанню історії, культури, кінематографу Іспанії та театральної майстерності. Цей курс об’єднав вчителів іспанської мови шкіл та університетів різних країн світу, а саме: Франції, Італії, Польщі, Словенії, Ірландії, України та інших.