Перекладознавчі читання на пошану Роксолани Петрівни Зорівчак

07.10.2020 | 18:47

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції

Великий код: Біблія ‒ світова література ‒ переклад.

Перекладознавчі читання на пошану Роксолани Петрівни Зорівчак”,

яка відбудеться 9 листопада 2020 року.

Конференція щорічно вшановує пам’ять видатного українського філолога, академіка АН ВШ України, дійсного члена НТШ, засновника і довголітнього завідувача кафедри кафедра перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура – професора Роксолани Зорівчак. Цьогорічну конференцію присвячено питанням перекладу Біблії та її впливу на світову літературу. Очікуються доповіді як у рамках цієї теми, так і поза нею.

На конференції передбачаються наступні секції:

1) Переклад біблійних текстів та інтертекстів: традиції, стратегії, рецепція;

2) Національна пам’ять у філології;

3) Перекладознавство як інтердисципліна: ключові питання і напрями;

4) Актуальні проблеми загальної і контрастивної лінгвістики в контексті сучасних гуманітарних студій.

Доповідь на конференції – 20 хв., обговорення –  10 хв.

Для участі в конференції просимо надіслати до 20 жовтня 2020 року заповнену анкету (бланк анкети додається в інформаційному листі) та анотацію доповіді.

Анкети просимо надсилати на електронну пошту Наталії Василівни Цоби natalia.tsoba@lnu.edu.ua

Конференція відбуватиметься дистанційно.

Передбачається публікація матеріалів конференції у форматі колективної монографії та в спеціальному випуску наукового збірника “Іноземна філологія”.

Повний інформаційний лист можна завантажити тут ⇓