Підсумки студентського спілкування про культуру, науку, освіту: Україна – Японія (2023)

27.04.2023 | 18:43
29 листопада 2022 року – 31 січня 2023 року тривала робота Міжнародного англомовного семінару «Перспективи світової літератури та компаративних культурологічних студій» («Perspectives of World Literature and Comparative Cultural Studies»), учасниками якого були здобувачі вищої освіти Saitama University (Японія), Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Львівського національного університету імені Івана Франка. За підсумками роботи семінару укладений збірник наукових статей, у яких відображені основні напрямки зацікавлень молодих науковців України та Японії.

Студентський науковий семінар «Perspectives of Comparative World Literature and Cultural Studies 2022-2023», в якому беруть участь представники Saitama University, ПНПУ імені В. Г. Короленка і ЛНУ імені Івана Франка, є традиційним, він відбувається (англійською мовою) щорічно з 2020 року.