Доц. Мельник Д. М. взяла участь у семінарі “Вища освіта: виклики сьогодення”

01.04.2021 | 19:51

26 березня 2021 року доцент кафедри світової літератури Мельник Діана Миколаївна взяла участь у семінарі на тему «Вища освіта: виклики сьогодення», присвяченому обговоренню здобутків, викликів та змін у навчальному процесі в умовах пандемії. На семінарі Діана Миколаївна презентувала навчальну платформу UNI-Voice, яку вона розробила разом з командою програмістів, виступивши в ролі консультанта з освітніх процесів. Завдяки цій програмі стало можливим об’єднати всі функції, необхідні для викладання: читання лекцій у режимі онлайн, запис лекцій, проведення семінарів, опрацювання домашніх завдань та їхнє оцінювання, поточний контроль, тестування з можливістю уникнути будь-яких проявів академічної недоброчесності, а також контроль освітньої діяльності студентів. Діана Миколаївна продемонструвала учасникам семінару можливості програми, які забезпечили продовження навчання студентів в умовах пандемії, особливо заакцентувавши на тому, що вдалося дотриматися звиклого режиму, відповідності до розкладу занять, а також відпрацювати алгоритми забезпечення якісного освітнього процесу. Перевага цієї платформи полягає в тому, що викладач та студенти отримують усю необхідну інформацію в одному додатку, доступному як із мобільних, так і зі стаціонарних пристроїв, що уможливлює роботу за будь-яких умов.

Навчальна програма UNI-Voice