Психологічний тренінг для студентів кафедри французької та іспанської філологій

23.02.2024 | 09:36

Стрес, тривожність, хвилювання, депресії – кожен з нас більшою чи меншою мірою переживає такі стани в наш, на жаль, дуже непростий час. Потрібно вміти взяти себе в руки, за можливості, працювати, вчитися, або ж звернутися за порадою до фахівців. Висловлюємо щирі слова подяки Психологічна служба ЛНУ імені Івана Франка офіційна сторінка, а головно, її ідейному натхненнику та «енерджайзеру» пані Світлані Незабитовській та її команді за цікавий тренінг для студентів 2 курсу французької філології. Цікаві ательє, вправи, як от «Телефон довіри», допомогли нашим студентам розібратися у своєму емоційному стані, ознайомитися з методами моніторингу цього стану, самодопомоги, чи допомоги іншим в кризових станах. Важливим акцентом вправ була необхідність уважного ставлення до свого ментального здоров’я та вміння відшукати ресурси для його відновлення та підтримки. А чи є щось цікавіше за роботу в групах, що дозволяє студентам пожартувати, спробувати себе в різних ролях, а головне, спробувати відшукати себе. А ми, своєю чергою, завжди прийдемо на допомогу нашим студентам.