Розмовний клуб з іспанської мови

06.05.2020 | 19:31

4 травня 2020 року студенти іспанської філології кафедри французької філології факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка взяли участь у “Club de amigos”. Цей захід відбувається щомісячно  у місті Києві за ініціативи та сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні. Клуб має на меті популяризувати іспанську мову та культуру, знайомити учасників з особливостями повсякденного життя Іспанії, покращувати їхні навички аудіювання і говоріння, сприяти спілкуванню людей закоханих в іспанську мову та Іспанію.
У період карантину ця ініціатива проводиться в онлайн форматі, що дозволяє об’єднати бажаючих з усієї України. Зустріч на тему «Nuestros lugares favoritos de España» була підготовлена та проведена Еленою Альварес Діас (старшим викладачем кафедри французької філології факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка, лектором АЕСІD) та Анною Гонсалес Баррейро (лектором АЕСІD у Київському національному лінгвістичному університеті).