Співпраця асоціації «Надія – Україна» («Espoir – Ukraine») з кафедрою французької та іспанської філологій

15.05.2023 | 19:00

Студентські роки – найкращий час для подорожей, відкриттів та особистого становлення!

Асоціація гуманітарного спрямування «Надія – Україна» («Espoir – Ukraine») у співпраці з кафедрою французької та іспанської філологій пропонують студентам Франкового університету, які вивчають французьку мову, взяти участь у програмі стажувань та здобути можливість удосконалити свій рівень володіння іноземною мовою (французькою), відкрити для себе Францію, здобути професійний досвід.

У вівторок 9 травня 2023 р. відбулася зустріч студентів ЛНУ імені Івана Франка, з Жаном-Марі Діоном та Євгенією Головченко та викладачами кафедри французької та іспанської філологій, протягом якої було представлено 5 видів стажувань: лінгвістичні, педагогічні, аграрні, стажування у сфері банківської справи та у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Було детально описано основні цілі, розпорядок та умови стажування.

Заслухали також виступи студентів, які вже мали нагоду пройти стажування у Франції. Схвальні відгуки, позитивні враження, відчутний навчальний ефект – ось ключові результати їхніх стажувань.

Долучайтеся і переконайтеся самі!

Présentation ESPOIR-UKRAINE (1)