Співпраця Університету та AUF

08.04.2023 | 10:54

З ініціативи Наталії Демчук, доцента кафедри французької та іспанської філологій, франкомовні студентки Анастасія Коневич (з курс, Англійська філологія) та Ольга Панюк (4 курс, Англійський переклад) удосконалюють свою французьку мову на двомісячному стажуванні в університеті міста Крайова (Румунія).

Стажування стало можливим завдяки співпраці нашого університету з Агенцією франкофонних університетів та завдяки спеціальному  Плану  для студентів український вишів.

На фото – студентки із пані Даніелою Дінкою, доцентом Філологічного факультету університету м. Крайова, координаторкою стажування.

Бажаємо студенткам цікавого навчання та досягнення нових висот у вивченні французької мови як другої іноземної.