Співпраця між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Агенством університетської франкофонії

01.04.2021 | 17:00

З нагоди міжнародного дня Франкофонії Агенція університетської франкофонії Молдови (l’AUF Moldavie) в партнерстві з Посольством Канади в Румунії, Болгарії та Молдові організувала конкурс творчих робіт натему « La langue française est un pays où j’aime bien vivre » серед студентів України та Молдови.

30 березня відбулося урочисте оголошення результатів конкурсу в присутності:

пана Мохамеда Кетата, регіонального директора АУФ Центральної та Східної Європи

пані Анік Гуле, Посла Канади в Румунії, Болгарії та Молдові;
пані Ліліани Ніколаеску-Онофрей, радниці Президента Республіки Молдова в галузі освіти.

Студенти кафедри французької філології гідно представили свої знання, а студентка 3 курсу групи ІНФ-31 Яна Теслюк отримала спеціальну відзнаку журі Prix dinspiration.

Вітаємо всіх учасників конкурсу, їх викладачів і бажаємо нових злетів та досягнень. Дякуємо організаторам за бездоганний рівень проведення конкурсу та високу оцінку учасників з України.