Студентська наукова конференція (підсекція кафедри класичної філології)

03.10.2022 | 11:33
28 вересня 2022 року у рамках студентської наукової конференції факультету іноземних мов у онлайн-режимі відбулося секційне засідання кафедри класичної філології. Участь у конференції взяли студенти, які навчаються за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр», та викладачі кафедри.
Учасники конференції Загоруйко Іванна, Крупач Святослав, Куник Анастасія, Легка Марта, Микуш Анастасія, Рибіцька Ірина та Філь Ірина виголосили змістовні доповіді з актуальних проблем класичної філології, тематика яких охоплювала не лише граматичні, лексико-семантичні, синтаксичні особливості античних прозових та поетичних творів, а й літературознавчі питання. Усі доповіді викликали жвавий інтерес, що вилилося у численні питання до доповідачів і активну наукову дискусію.
Висловлюємо подяку усім присутнім студентам та їхнім науковим керівникам, зокрема, завідувачу кафедри, проф. Чернюху Б. В., доц. Глущенко Л. М., доц. Сафроняку О. В., доц. Оліщук Р. Л., ст. викл. Ревак Н. Г.