Студентська Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми лінгвістики, перекладознавства, літературознавства та методики викладання іноземних мов»

22.03.2024 | 18:52

Покликання на програму: https://docs.google.com/document/d/1Y8TcJrtQCBISe4hbijbcQ6mM0R5N9xVMEhN9n81-fak/edit?usp=sharing

21 березня 2024 року на факультеті іноземних мов пройшла студентська Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми лінгвістики, перекладознавства, літературознавства та методики викладання іноземних мов».

Керівницею пленарного засідання конференції стала доц. Татаровська Олеся Василівна, заступниця декана факультету  іноземних мов з наукової роботи, а секретарем — Тацинець Марія, студентка групи ІНА-41, голова Студентського наукового товариства факультету іноземних мов.

Вітальне слово виголосили: декан факультету іноземних мов, доц. Бораковський Любомир Адамович, а також заступниця декана факультету іноземних мов з наукової роботи, доц. Татаровська Олеся Василівна.

Під час пленарного засідання було представлено дві доповіді:

Асистент кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Галас Анна Сергіївна представила доповідь на тему «Цифровізація гуманітарних досліджень: нові напрямки і перспективи». Також асистент кафедри світової літератури Заваринська Марія Сергіївна виступила з доповіддю «Прояви невизначеності в англомовній постмодерністській мінімізованій прозі».

На конференції студенти мали можливість публікувати свої тези в межах таких секцій:

1. Секція філології;

2. 3. Секція перекладознавства;

2. Секція літературознавства;

4. Секція методики викладання.

До наукової конференції факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка долучилися також студенти інших університетів України, а саме: Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Житомирського державного університету імені Івана Франка; Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського; Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»;  Волинського національного університету імені Лесі Українки; Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; State Trade and Economic University. До того ж, були представлені роботи студентів із польського університету у Ряшеві (University of Rzeszów).

Ця студентська конференція вже стала чудовою традицією для нашого факультету, тому сподіваємось, що вже наступного року вона повноцінно перейде на Міжнародний рівень.