Традиційна зустріч-нарада з представниками Федерації Обмінів Франція-Україна

23.11.2023 | 23:35

20 листопада 2023 року відбулася зустріч представників Федерації Обмінів Франція-Україна із завідувачкою кафедри французької та іспанської філологій доцентом Зоряною Піскозуб та відповідальною за міжнародну співпрацю доцентом Ганною Кость. Традиційно, зустрічі відбувалися в рамках візиту французької делегації до Львівського Університету. Проте, з початком складної епідеміологічної ситуації, а згодом через рашистську агресію, з метою безпеки, зустрічі проводяться в онлайн режимі. Однак, ці зустрічі не стали менш результативними, оскільки на них не лише підбиваються підсумки роботи за рік, а й окреслюються нові горизонти плідної співпраці. Французька сторона, яка була представлена Жаком Форжероном – її президентом, а також відповідальними за різні напрями співпраці Філіпом Жене, Роже Вовком та Жозіан Анкен, наголосила на високому рівні студентів французької філології, які провели 3 місяці на стажуванні у Франції. Зазначимо, що співпраця ФОФУ з кафедрою розширилася, оскільки цьогоріч кафедра скерувала на професійне стажування до Франції аспірантку факультету журналістики нашого університету Юлію Формос.
Учасники зустрічі обмінялися думками щодо майбутніх стажувань у Франції, відбору студентів на різні види стажувань, а їх є вдосталь: лінгвістичне, педагогічне, стажування в готельно-ресторанному бізнесі та інші, а також запланували наступні зустрічі із студентською спільнотою.