Цикл лекцій проректора Версальського університету, професора з британської літератури Яна Борма

14.07.2022 | 15:08

ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ ПРОРЕКТОРА ВЕРСАЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ПРОФЕСОРА З БРИТАНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЯНА БОРМА

23, 28 і 30 червня 2022 року в рамках проекту Erasmus+ KA2 Project UTTERLY відбулися три лекції професора з британської літератури, проректора з міжнародної співпраці Версальського університету Яна Борма. Лекції були присвячені тенденціям сучасної британської літератури, а також традиції британської літератури мандрів. Відбулися лекції на платформі Zoom за модерування Ірини Одрехівської, директорки Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекції відвідали викладачі та аспіранти факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, а також інших ВНЗ України.

Лекції професора Яна Борма викликали жваві дискусії, до яких долучилася і доцентка кафедри світової літератури Ірина Сенчук.

Професор Ян Борм висловив слова підтримки українському народу і солідарність наукової спільноти.