Участь доцентки кафедри французької та іспанської філологій Ганни Кость у Міжнародному семінарі (м. Безансон, Франція)

05.12.2023 | 23:14

Упродовж 29-30 листопада 2023 року в університеті м. Безансон (Франція) відбувався Міжнародний семінар-колоквіум « Le mème, un nouveau langage politique ? Regards croisés à l’échelle internationale ». Семінар-колоквіум присвячений виходові у світ 54 випуску наукового збірника SEMEN (revue de sémio-linguistique des textes et discours). Координують випуск відомі вчені у галузі дослідження мемів доцентка Університету Франш-Конте Жюстін Сімон (Justine Simon) та доцент Католицького університету м. Ліль Альбен Важнер (Albain Wagener). До збірника увійшли статті французьких та зарубіжних науковців (Італія, Бельгія), присвячені дослідженню Інтернет-мемів не лише як невід’ємної ознаки сучасної мережевої комунікації, але й як важливої ознаки політичного дискурсу та відображення певної ідеології. У цій науковій зустрічі взяла участь доцентка нашої кафедри Ганна Кость, яка у співпраці з професоркою Ельжб’єтою Б’ярдською з Вроцлавського університету (Польща) та професоркою Гретою Комур-Тілюа з Університету От-Альзас (м. Мюлюз, Франція) представила результати спільного проекту «La construction mémétique de la mémoire collective de “l’opération spéciale” lancée par la russie le 24 février 2022 ». Запропоноване дослідження мемів у рамках цього проєкту було високо оцінено у підсумковому слові нашим колегою і другом нашої країни, заслуженим професором Університету м. Ліон Аленом Рабателем (Alain Rabatel).